NAŠE SLUŽBY

microblading | řasy | obočí

permanentní make-up – microblading

 

Microblading je revoluční technika úpravy obočí, která dokáže napodobit přirozený tvar obočí. Provádí se pomocí speciálních jehel, tzv. čepelek, kterými se vykreslují jednotlivé chloupky obočí, což vypadá velmi přirozeně a je téměř nerozeznatelné od přírodního obočí. Přestože se microblading provádí pomocí čepelky s 18 jehličkami v řadě za sebou, jedná se o velmi šetrnou metodu. Nejedná se o klasický řez, spíše o povrchové škrábnutí, přičemž se používá tak jako tak lokální anestetikum.

Technika Microbladingu je prováděna následujícím způsobem:
Mělký řez malou čepelkou, tvořenou několika hroty jehel v řadě, napodobující tvar a směr původních chloupků, je veden v místech růstu obočí tak, aby výsledkem byl na první pohled přirozený vzhled obočí. Takto vytvořený chloupek je výraznější než vytetovaný. Artista před samotným zákrokem obočí nejdřív na aplikaci řádně připraví a potom mu dodá správný tvar a barvu. Na závěr nanese ještě jednolitou vrstvu barviva, která chvilku působí. Výsledkem je pak dokonalé obočí. Jelikož se ale jedná o jednu z forem permanentního make-upu, výsledek vydrží 1,5–2 roky. Poté je třeba zákrok opakovat případně oživit.

 

prodlužování a zahušťovaní řas

 

Krásně dlouhé a husté řasy prohlubují pohled a dodávají očím jiskru. Pokud jste nebyla od přírody obdařena tímto darem, existuje mnoho způsobů, jak si pomoct.

Tato služba je v posledních letech velice oblíbená a využívá ji mnoho žen. Obrovskou výhodou prodloužených řas je to, že v každé situaci vypadáte upraveně. Tato procedura je vhodná pro ženy v každém věku. Například dámám ve věku to pomůže zakrýt spadená víčka, otevřít oko a tím velmi omladit a rozzářit výraz v obličeji.

Klasické prodlužování řas (metoda řasa na řasu):
Metoda řasa na řasu je prováděna tak, že se jedna umělá řasa lepí na jednu přírodní. Tento proces řasy prodlužuje, zahušťuje a celkově zvýrazňuje oči a dokáže krásně změnit vzhled klientky.

Light volume, Mega volume a Russian volume (známé také jako objemové řasy):
Objemové prodlužení řas je metoda určená pro klientky, které chtějí dosáhnout většího, a výrazného objemu řas a dnes patří k nejoblíbenějším metodám v prodlužování. Samotná technika pak spočívá v tom, že se na jednu přírodní řasu aplikuje trs umělých řas. Řasy jsou lehoučké, jemné a nezatěžují oko.

 

úprava obočí – tvarování a barvení

 

Správný tvar a barva obočí dokáží s naší tváří velmi mnoho. Obočí rámuje naše oči, umí je opticky zvětšit, otevřít a rozjasnit.Padá Vám horní víčko oka? Právě obočí umí během pár vteřin malý facelift. Správný tvar a tzv. stříška (tedy nejvyšší bod obočí) okamžitě odpoutá od padajícího víčka pozornost a oko otevře. To samé umí obočí s naší tváří, obočí nám v podstatě tvář konturuje
a modeluje. Umí tvář zúžit nebo naopak dodat plnost. Umí omladit a dodat tváři ten správný šmrnc a v neposlední řadě doladí a nechá vyniknout kráse našeho líčení.

 

moje práce – před a po

Zarezezervujte si termín v

ART BEAUTY

Nebo volejte na telefonní číslo

+420 607 055 001